Nachádzate sa tu: Inzercia » Bezplatná inzercia a inzeráty

Bezplatná inzercia a inzeráty na Inzercia1.sk

Inzercia1.sk je nový inzertný portál, ktorého cieľom je priniesť novú pridanú hodnotu pre inzerujúcich, užívateľov. Dôvodov pre vznik nového inzertného portálu bolo niekoľko, väčšina z nich pochádza práve od vás – inzerujúcich, resp. návštevníkov inzertných stránok.

Dnes už nie je problém nájsť množstvo inzercií a inzertných stránok. No tieto sa líšia v rôznych parametroch. Niektoré sú spoplatnené, resp. majú spoplatnené i základné služby, niektoré sú v takom stave, že človek sa v nich nevie orientovať (neprehľadné, mätúce), iné neumožňujú inzerovať to a to, pridať taký kontakt, www adresu, na ďalších inzertných stránkach v databáze nájdete aj stovky či tisíce rovnakých inzerátov od toho istého inzerenta, veľa inzertných stránok nemá takmer žiadnu návštevnosť, iné majú až „neuveriteľnú“ návštevnosť pri pár inzerátoch denne a pod.

Inzertný portál Inzercia 1 sa snaží priniesť užívateľom čo najširšiu ponuku služieb zadarmo, pričom spoplatnené doplnkové služby sú za prijateľné ceny pre každého bez rozdielu (súkromná osoba, firma), prináša možnosť bezplatnej inzercie pre registrovaného i neregistrovaného užívateľa, vychádza z jednoduchosti a prehľadnosti inzercie, dbá sa na zamedzenie opakovania inzerátov, užívateľ má možnosť pohodlne a jednoducho kedykoľvek pridať, upraviť, zmazať ale najmä aktualizovať (obnoviť) inzerát a dostať ho tak medzi najnovšie inzeráty. Zároveň je potrebné upozorniť, že inzerujúci si musia dať pozor na pridanie inzerátov do správnej kategórie, vybrať čo najpresnejšie kategóriu/podkategóriu a vyvarovať sa vkladaniu viacerých inzerátov do rôznych kategórií a podkategórií, inak budú zablokovaní. V prípade, že sa inzerujúci domnieva, že sa jeho konkrétny inzerát hodí do viacerých kategórií/podkategórií, je povinný ho pridať do jednej, „obsahovo najbližšej“ kategórie/podkategórie. Dbajte taktiež na dodržiavanie zákazu pridávania niektorých inzerátov.

Bezplatná inzercia Inzercia 1 prináša užívateľom inzertných služieb najmä tieto výhody:

Bezplatná inzercia – všetci užívatelia bez rozdielu inzerujú zadarmo.

Inzercia bez registrácie – užívateľ má možnosť inzerovať bez potreby registrácie.

Inzercia s registráciou – zaregistrovaný užívateľ má množstvo výhod, vďaka účtu na správu inzerátov inzeruje pohodlne, prehľadne a naplno využíva služby inzertného portálu.

Prehľadnosť a jednoduchosť inzercie – jednoduchá orientácia, prehľadnosť, možnosť prezerať všetky inzeráty od najnovších podľa nadpisu inzerátu (predmetu), resp. aj ako otvorené inzeráty s ich obsahom v príslušnej kategórií a podkategórii.

Obnovenie inzerátu kedykoľvek zadarmo - registrovaní i neregistrovaní užívatelia môžu obnoviť ktorýkoľvek svoj inzerát kedykoľvek bez akýchkoľvek obmedzení zadarmo a dostať tak inzerát na prvé miesto bez toho, aby vkladal opäť rovnaký inzerát (pri vkladaní rovnakých inzerátov bude Váš prístup zablokovaný).

www adresa (web link) zadarmo v kontakte i texte inzerátu – každý užívateľ môže zadarmo propagovať www adresu (web link) v kontaktných údajoch, ale i priamo v texte inzerátu, čím zvyšujete popularitu svojej web stránky a Google PageRank.

Obrázky zadarmo – ku každému inzerátu môže neregistrovaný inzerujúci pridať 1 obrázok, resp. registrovaný užívateľ až 4 obrázky.

Neobmedzená platnosť inzerátu – inzeráty užívateľov majú neobmedzenú dobu platnosti.

TOP inzerát za super cenu a so super výhodami – min. 30 dní na prvej (prednostnej) pozícii na titulnej strane, v kategórii i podkategórii, so zobrazeným textom inzerátu, špeciálne farebne zvýraznený, odporúčaný a náhodne zobrazovaný pri každom prezeranom inzeráte, uvidí ho každý užívateľ inzertnej stránky.

Spoplatnené služby za vynikajúce ceny – rôzne formy reklamy a platenej inzercie za bezkonkurenčné ceny.

Jednoduchá aktivácia spoplatnených služieb zaplatením – stačí uhradiť príslušnú platbu a po identifikovaní a pripísaní platby na náš bankový účet bude spoplatnená služba aktivovaná.

Aké ďalšie výhody získava registrovaný užívateľ v porovnaní s neregistrovaným užívateľom?

Inzerát s registráciou

 • Text inzerátu max. 500 znakov
 • Možnosť pridať k inzerátu 4 obrázky
 • Neobmedzená platnosť
 • Účet na správu všetkých inzerátov
 • Prehľadnosť všetkých inzerátov
 • Jednoduchá a pohodlná správa inzerátov

Inzerát bez registrácie

 • Text inzerátu max. 300 znakov
 • Možnosť pridať k inzerátu 1 obrázok
 • Neobmedzená platnosť inzerátu
 • Potreba overenia/potvrdenia pridaného inzerátu
 • Zvýšená kontrola duplicity inzerátov

 Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií tu. Rozumiem